Leden 2012

Den 47.

31. ledna 2012 v 17:46 | Moraxela
Zdravím, po dlouhé době se opět hlásím k činnosti :-) hned si vás půjdu oběhnout, omrknu, jak se vám dařilo během mé nečinnosti. U mě nic nového - jím a hýbu se dost podobně tomu, čemu jste byly u mě zvyklé - váha se houpe kolem čísla 65 - postava se zpevňuje, ale mamka ze mě byla krapet namrtvici, páč mi narostly svaly na pažích a "zmohutněl" krk. Asi přidám víc aerobního tréninku...Jo a věřily byste tomu, že posilováním prsních svalů se opravdu zvětší prsa? No fakt, nestačím se divit! Tak šupšup klikovat Smějící se M.

Den 41.

25. ledna 2012 v 19:12 | Moraxela
Ahojte... nestíhám psát články, ale denně se dívám, jak se vám daří, moje hubňulky! Za pár dní mi začně škola a to pak na vás zase začnu mít čas... mějte teď se mnou trpělivost! M.

Den 39.

23. ledna 2012 v 18:59 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: musli tyčinka
Svačina: tvaroh Milko
Svačina: banán
Oběd: clz plátky, šunka, salát, rajče 2x
Svačina: jablko, mrkev, ořechy
Večeře: proteinový nápoj

Pohyb:
Intervalový trénink 30 minut
Pilates 75 minut

Já vím, nic moc, ale nějak nestíhám :-) však to znáte. M.

Den 38.

22. ledna 2012 v 18:27 | Moraxela
Ahojte hubňulky! Vezmu to letem světem a po víkendu zase jako obvykle... Váha ukázala 65,4kg, takže je tam patrný pokles... cvičím o něco méně, ale i svačinky docela zanedbávám, protože na to není v práci čas a po práci jsem unavená - ještě že za pár dní začne letní semestr :-) jinak nic nového - podivín se neozval, neobjevil ani nic jiného, takže si žiju svůj nudný a city nenarušený život :-) papa

Den 34.

18. ledna 2012 v 18:46 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: jablko s mrkví a ořechy
Svačina: banán, jogurt
Svačina: ořechy natural (hrstička)
Oběd: grilovaná zelenina, steak
Svačina: -
Svačina: okurka
Večeře: rýžové nudle s asijskou směsí

Pohyb:
Intervalový trénink (BodyRock.tv, vlastní) 30 minut
Posilování na nohy, zadek a břicho 30 minut
Rotoped 1 hodina

Ahojte, zkoušku mám za "výborně s pochvalou", zkouškové se rozjelo a někdy na začátku února už skočím do "letního semestru". To mě vždycky pobaví, že v třeskutých mrazech začíná můj letní semestr :-) zkoušku jsem oslavila s bráchou, který také slavil své studijní úspěchy na medicíně a zašli jsme (jak jinak) na oběd. Zítra se vážím, ale zároveň ženu do práce, abych si vydělala nějaké penízky, tak kdybych se neozývala, tak mě neklepla pepka z čísla na váze, ale jednoduše není čas :-) Mějte se krásně. M.

Den 33.

17. ledna 2012 v 19:57 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: slunečnicové plátky s borůvkovým džemem bez přídavku cukru
Svačina: paprika
Svačina: paprika
Oběd: krůtí ragú s clz těstovinami
Svačina: ořechy natural
Svačina: olivy (hrstička)
Večeře: špagety s uzeným lososem a parmezánem
Večeře II: -

Pohyb:
Intervalový trénink 30 minut
Pilates 75 minut
Orbitrek 60 minut

Ahojte, mám spoustu času na pohyb, protože jsem doma a učím se na poslední zkoušku a pokud se povede, budu mít všechny zkoušky v předtermínech - vlastně skoro před začátkem zkouškového - a tudíž budu mít spoustu času na chození do práce a vydělávání penízek :-) vše se vede a daří... Tak ať vám také :-) M.

Den 32.

16. ledna 2012 v 16:16 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: jogurt a musli, sklenice grepového džusu
Svačina: tvaroh Ovofit
Svačina:jablko, jogurt
Oběd: clz těstoviny se zeleninou, olivami a tuňákem
Svačina: tvraoh ovofit, jablko
Svačina: paprika
Večeře: slunečnicové plátky se šunkou
Večeře II: paprika nebo okurka

Pohyb:
Intervalový trénink 40 minut (Bodyrock.tv a vlastní)
Pilates 75 minut
Posilování navíc - 30 minut

Dneska jsem potkala toho kluka... prostě si ke mně přisedl na konzultační přednášce se slovy "tak jsem tady" - on jednoduše odhrnul moje věci nastranu a hodil tam svůj batoh!!! Hned na to začla přednáška, kdy se ptáte na věci, kterým nerozumíte (před zkouškou). Odpověděl správně minimálně na dvě otázky, kterým nikdo nerozuměl, a to tak logickým způsobem, že mi spadla čelist! Pak se ho profesor zeptal na teorii grafu - viděla jsem, jak má otevřený sešit zrovna o té teorii před sebou... že se do něj koukal - a odpověděl, že se omlouvá, ale tohle zrovinka mu není jasné... Nechápala jsem - pak se naklonil a zašeptal "nemyslíš, že by to nebylo fér???" Ten kluk je podivnej! Když se končilo, tak jsem se na něj otočila a řekla mu "mimochodem, já jsem M." a čekala, že se představí, ale chyba lávky - odpověděl "já vím" a nahodil ten samolibej úsměv a odešel... No to mě po*er!!! Se omlouvám, za tu mluvu, ale já fakt nevím, co si myslet! No konec mého pubescentního výlevu, jídlo i pohyb dobrý - uvidíme při čtvrtečním vážení...

Den 30.

14. ledna 2012 v 18:42 | Moraxela
Ahojte, omlouvám se za svou nečinnost, byla jsem u rodičů, kde jim nešel internet :-( Jídelníček byl hold "upraven místním podmínkám" a čekám následky při čtvrtečním vážení.... Zatím je to tedy 1 měsíc, zhubla jsem 3 kila a snížila procento tělesného tuku - nějak se to ale zastavilo! Od zítřka na sobě budu víc makat ;-) Jdu si vás oběhnout! M.

Den. 27.

11. ledna 2012 v 15:13 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: banán
Svačina: jablko, kiwi
Svačina: tvaroh Ovofit
Oběd: 4 plátky žitného chleba a Lučina s pažitkou
Svačina: 2 mrkve
Svačina: 1/2 grapu
Večeře: proteïnový nápoj s banánem

Pohyb:
Intervalový trénink 60 minut
Posilování paže, hrudník, záda + břicho 60 minut

Trochu jsem se opřela do posilování, mám pocit, že mám místo paží máslo !!! Já bych tak chtěla hezké štíhlé paže s prominujícími svaly :-) Jinak ten kluk nepřišel :-( měla bych přestat snít a začít na sobě tvrdě makat... Dneska mi nezbyl čas na aerobní cvičení - mám špatný pocit... tak snad máte lepší den. M.

Den 26.

10. ledna 2012 v 17:36 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: jogurt a musli, sklenice pomerančového džusu
Svačina: banán a kiwi
Svačina: jablko
Oběd: clz plátky, cottage sýr a okurka
Svačina: mrkev, jablko s musli
Svačina: okurka
Večeře: rýže, brokolice a kuřecí maso
Večeře II: proteinový nápoj

Pohyb:
Chůze 2 hodiny (cca 12 000 kroků na krokoměru)
Intervalový trénink a cvičení s fitness-girl
Pilates 75 minut

Bolest polevuje, pořád ale vypadám jako sysel! Zkouška za jedna, v práci klid... A podivná scéna dnes v knihovně! Po zkoušce jsem vážně na pár vteřin vytuhla nad učebnicí chemie - najednou náraz papírové koule přímo do čela... a pak se na mě zamračeně kouká opravdu zajímavej kluk a říká "jestli chceš spát, tak nezacláněj místo ostatním..." Tak se ztrapněná začínám balit a on se najednou rozzáří a říká "dělám si srandu, koukni kolem, tady spí každej..." No a fakt, kolem skoro všichni spali nebo koukali na filmy nebo poslouchali hudbu :-) Postavil přede mě kafe v plechovce a řekl "to ti pomůže..." Mrknul na mě a odkráčel. Nevím, jestli to bylo tím spánkem, ale ten kluk měl neuvěřitelné charisma! Uvidím, jestli zítra dorazí do knihovny - původně jsem tam ani nechtěla, ale takhle budu muset :-) Držte mi pěsti. Panebože, jsem jako puberťačka!