Únor 2012

Den 77.

29. února 2012 v 17:57 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: clz toast s gervais sýrem (2x)
Svačina: vejce natvrdo
Oběd: clz těstoviny se zeleninou
Svačina: proteinový nápoj
Večeře: kuřecí plátek se salátem

Pohyb:
15 km svižné chůze
Intervalový trénink 40 minut
Pilates 75 minut
Posilování paží 5x3 série

Nic významného se dnes nestalo, depka se mě pořád drží... takže cvičím až moc a doufám, že mě z toho endorfiny dostanou! Ahojte! M.

Den 76.

28. února 2012 v 17:35 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: banán
Svačina: mandarinka
Oběd: clz toasty s cottage sýrem ( 4x)
Večeře: vaječná omeleta se sýrem
Navíc: protein. nápoj po cvičení (2x)

Pohyb:
Intervalový a kruhový trénink 1 hod. (totální záhul!!!)
Box 1 hod. (ufff!)
Posilování dolní 1/2 těla 30 minut
Švihadlo 3000 přeskoků

Mám depku... nevím, co napsat - viděla jsem Podivína s nějakou holkou - nesahám ji ani po kotníky... I am not good enough for anyone! M.

Den 75.

27. února 2012 v 18:55 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: jablko
Oběd: zeleninová fresh
Svačina: banán, mandarinka
Večeře: 2x clz toast s cottage sýrem; zeleninový salát s olivami a tuňákem
Navíc: proteinový nápoj po tréninku

Pohyb:
10 km svižné chůze s trekovýma holema
Intervalový trénink 40 minut
Bodyforming dle DVD 64 minut

Dnes na jídlo moc nekoukejte - vím, je toho málo - ale byla jsem u ortodontisty na ty rovnátka a prostě jsem nechtěla moc jíst, abych nemusela někde na záchodcích u zubaře šťourat jídlo ze zubů... špatná zpráva je, že mi vytrhnou další zuby... to už bude pátý!!! Rovnátka chci bílá a prý to bude minimálně na 2,5 roku... ACH JO! Jo a páč nosím čočky, udělala jsem si radost a koupila si takový ty tónovací, co vám dokreslí přirozenou barvu očí... a já mám šedozelené (takové o ničem) a s těmi čočkami nádherně smaragdově zelené! Pro dnešek konec! Jdu na ten bodyforming, ať se můžu jít šrotat :-D M.

Den 74.

26. února 2012 v 10:41 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: Activia višňová, grepový džus
Svačina: jablko
Svačina: banán
Oběd: brambory s tvarohem
Svačina: mrkev
Večeře: zeleninový salát s tofu

Pohyb:
Pilates 75 minut
Běh 40 minut
Intervalový trénink 40 minut
Orbitrek 1 hodina

Zvyšuju objem cvičení, protože jsem zhruba v polovině na cestě za shozenými kily a potřebuju pořádně "soustružit" tu postavu... Mám pocit, že se mi to nějak zastavuje - dřív jsem viděla výsledky prakticky ze dne na den a teď už měsíc skoro nic! Je to trošku demotivující... Mám za sebou pilates a intervalový trénink, teď obouvám tenisky a jdu si zaběhat! Večer orbitrek a mám splněno. Držte se! M.

Den 73.

25. února 2012 v 17:53 | Moraxela
Jídelníček: stál za houby
Pohyb: 10 km běh; Pilates 75 minut; Intervalový trénink 40 minut...

Dnes nic moc, jídlo u našich - dort k narozkám a pár chlebíčků... prostě to stálo za nic! M.

Den 69.

21. února 2012 v 21:52 | Moraxela
Stále bez pohybu, stále na česnačce a čajích... Už mě to nebaví! Zítra přednášky - jako vždy se na ně vykašlu a budu se učit doma... Jsem nejlepší z ročníku, tak co se stresovat tím, že přednášky vyloženě ignoruju! Štve mě, jak se mi všichni snaží podstrčit, že na to jednou dojedu! Mám chuť polechtat si svoje ego a říct jim: "mám od začátku v indexu samá "výborně" a co máte vy?" Ale nemám na to, i když je to pravda pravdoucí. Jsem asi moc hodná holka :-) Jdu se šrotat! Mějte se krásně. M.

Den 67.

20. února 2012 v 21:00 | Moraxela
Something must be done! Musím si všechno promyslet, zklidnit mysl... Proběhlo setkání s Podivínem - nasadil mi brouka do hlavy - jako vždycky při setkání s ním - jako by všechno kolem něj bylo zahleno nesnesitelným a neproniknutelným tajemstvím... Jestli tomuhle článku nerozumíte - nevadí - to je jen proud mých myšlenek - musím zklidnit tu mysl - jdu si dát jógu. Už se uzdravuju - bude to dobré... Something must be done! M.

Den 64.

17. února 2012 v 17:57 | Moraxela
Zdravím! Tak jsem koukla na všechny filmy, co jste mi doporučily a UŽ CHCI BÝT ZASE ZDRAVÁ!!! Nemoc je opruz... Už mě to v posteli nebaví. Mamina mi rovnou řekla, že jestli jsem nemocná, ať domů nejezdím, aby to nechytili... a to mám v neděli narozky! Ach jo, takže budu sama na privátě s čajem a česnačkou... Plačící No konec fňukání! Uvařit čaj, zalehnout, vypotit a bude dobře! M.

Den 63.

16. února 2012 v 19:54 | Moraxela
Ahojte hubňulky! Přišlo to i na mě... Jsem nemocná a prakticky celé dny nic nedělám, jen ležím, spím a piju čaje a česnačku Usmívající se Jeliko teď a nejméně týden po nemoci nebudu cvičit, chci se alespoň pořádně namotivovat... Neznáte nějaký dobrý film, který vás nakopne ke sportu? U mě to byl vždycky Rocky, jenže už je to okoukaný... Tak mi hoďte nějaký tip! Díky a držte se...

Den 60.

13. února 2012 v 13:35 | Moraxela
Jídelníček:
Snídaně: musli s mlíkem a lžičkou medu
Svačina: proteinová tyčinka
Svačina: banán
Oběd: krůtí plátek se zeleninou
Svačina: paprika
Svačina: proteinový koktejl
Večeře: vaječná omeleta se špenátem

Pohyb:
Intervalový běh 35 minut
Intervalový trénink 45 minut (ufff!!!)
Box 60 minut (mazec!)
Jóga a stretching 75 minut

Tak dneska jsem si dala do těla a tomu odpovídá i jídelníček zaměřený na proteiny... Pátek se vydařil, byl to fajn večer a poznala jsem několik nových suprových lidiček! Jinak mám za sebou 2 měsíce a váha se za tu dobu snížila o 5 kilo - no lepší než nic, ne? Míry šly nahoru u paží a obvodu stehna,ostatní o pár cm méně... svalová hmota je stále nad průměrem pro ženy mého věku a tukové procento klesá... Jsem spokojená, jdu se podívat, jak se vám daří...